Tenerife ir viena no Kanāriju salām. Tā ir lielākā un domājams, ka arī populārākā sala. Tās skaistums slēpjas dabas daudzveidībā un mežonīgumā. Daļu skaistuma rada arī fakts, ka esat tālu prom no Eiropas, tuvu Āfrika un pāri okeānam Amerika. Salas ir patiesi skaistas un katra dažādāka. Tā kā skaistu fotogrāfiju meklētājiem te būs, ko atrast. Turpinājumā pastāstīsim par dažām interesantām vietām.

Tenerife – kā skaists galamērķis skaistu fotogrāfiju tīkotājiem

Tenerifē ir 300 saulainas dienas gadā. Mūsuprāt, sala un vispār visas Kanāriju salas ir lielisks galamērķis. Tā ir tālu no Eiropas, līdz ar to ir viegli atslēgties no darbiem un ikdienas rūpēm. Tenerifes sala ir dažāda. Tur ir slavenais Teides vulkāns, ka ir Spānijas augstākais kalns un trešais augstākais vulkāns pasaulē. Ceļš uz turieni ir daudz ko vērts. Viena salas daļa ir siltāka un sausāka, otra zaļāka un nedaudz vēsāka. bet ne augsta. Temperatūras un dabas maiņa sniedz salai īpašu unikalitāti.

Teides vulkāns un Maska

Kā jau minējām, Teide ir pasaules trešais augstākais vulkāns. Iespaidīgi! Arī ceļš uz turieni ir iespaidiem bagāts. Sala ir vulkāniskās izcelsmes. Īpaši redzams tas kļūst tuvojoties Teides vulkānam. Brīžam sajūta, ka pārvietojies par mēness virsmu. Vietām koki aug uz akmeņiem. Brīnumaini. Vietām ceļš ir vienā līmenī ar mākoņiem. Nudien iespaidīgi! Varat Instagram vai google ierakstīt Teide un paši pārliecināties. Ja neplānojat visu dienu pavadīt Teidē, tad tālāk var doties uz Masku. Tas ir neliels ciematiņš starp kalnu grēdām. Ceļš uz turieni un no turienes ir, ko vērts. Ir sajūta, ka pārvietojies pa vienvirziena ceļu. Turklāt tas viss notiek kalnos. Pats jautrākais ir samainīšanās ar citām mašīnām. Noteikti ir vērts doties pārgājienā no Maskas līdz jūrai. Bet šobrīd taka ir slēgta. Tā kļuvusi bīstama un šobrīd notiek rekonstrukcijas darbi. Kad darbi tiks veikti, tad ceļotāji atkal varēs doties pa iespaidiem bagāto taku.

Playa de las Americas

Šī pilsēta ir tūristu paradīze. Skaisto pludmaļu un labo laikapstākļu dēļ pilsēta ir viena no iecienītākajām apmešanās vietām Tenerifē. Pilsētā ir vairākas skaistas smilšu pludmales. Pusdienām un vakariņām var izvēlēties starp neskaitāmām fantastiskām kafejnīcām un restorāniem. Bet mēs iesakām apmeklēt tos necilākos. Pēc pieredzes sakot, tie ir viesmīlīgākie un ar labāko ēdienu.

Ceram, ka ierosinājām vēlmi doties uz šo pasakaino salu. Lai izdodas noķert skaistus foto kadrus!