Mūsdienās mobilais telefons ir lielisks rīks labu fotogrāfiju veidošanai. Ja agrāk mobilais telefons bija bija vienkārši sazināšanās rīks, tad tagad laiki ir mainījušies. Agrāk, braucot ceļojumā, visi ņēmām līdzi fotoaparātu, kas nebija diez ko ērti. Vēl smagāk palika tad, kad fotokameras palika arvien profesionālākas un pieauga to izmēri. Tagad tas viss ir mainījies! Ceļojumā varam iztikt vien ar telefonu. Protams, labi, ja tas ir labas kvalitātes. Būtībā jau esam gatavi bildēt ik mirkli, kad ir vajadzība. Jo telefons mums līdzi ir vienmēr. Protams, jārūpējas arī par to, lai neizlādējas baterija. Tāpēc iesakām nodrošināties ar tā saucamo pārnēsājamo lādētāju. Bet šajā reizē sniegsim vienkāršus padomus, kā uzņemt labu foto ar iPhone telefonu.

Foto uzlabošanas pamati ar iPhone telefonu

Daudzi cilvēki mācās vairākus gadus, lai spētu uzņemt lieliskas fotogrāfijas. Tomēr ar iPhone jūs varēsiet uzņemt lieliskas bildes vienā acumirklī.

1.Fotogrāfijām jābūt vienkāršām

Gluži tik vienkāršs padoms – neko nesarežģīt. Jaunie fotogrāfi bieži vien veido pārāk komplicētas bildes. Tomēr pārāk daudz detaļas novērš skatītāja uzmanību. Pārāk daudz detaļas sarežģī uzdevumu veidot skaistu kompozīciju. Ir daudz vienkāršāk izveidot skaistu bildi, ja tajā uzmanība ir tikai uz vienu objektu. Nepārdzīvojat, ja bildē ir daudz brīvas vietas. Tā ir laba iespēja objektam izcelties.

2.Bildēt no zema leņķa

Vairums cilvēku bildē no sava pleca pozīcijas. Bet ir taču daudz interesantāku leņķi, no kuriem bildēt. Tā teikt – domā ārpus rāmjiem! Mēs iesakām bildēt no dažādām perspektīvām. Labs veids, kā bildēt, ir no zema leņķa. Piemēram, pietupsties, bildējot ziedus. Papildus pamēģiniet kadrēt tā, lai ziedi ir pret debesīm. Bildes būs fantastiskas!

3.Parādiet dziļumu fotogrāfijās

Trešais mūsu ieteikums ir parādīt bildes dziļumu. Ir vairāki veidi, kā aprādīt dziļumu. Izmantojiet līnijas. Tas var būt jebkas. Ceļi, takas, dzelzceļa sliedes, upes, pļavas un daudz kas cits. Vēl labs veids, kā parādīt dziļumu, ir atrast kaut ko interesantu priekšplānā. Piemēram, ziedi kraujas malā, fonā zila jūra.

Fotogrāfijas māksla ir patiesi fantastiska. Un īpaša jauka tā ir tagad mūsdienās. Kad katrs laba telefona īpašnieks varam atrast savus foto talantus. Lai izdodas!