Vasara 2019 – ieteikumi bildēm

Ikviens vēlas lieliskas bildes no vasaras atvaļinājumu. Tagad šo lielisko attēlu uzņemšana ir gluži vienkārši, jo mobilā ierīce, kas ļoti iespējams ir jūsu kabatā, darbojas ne tikai kā dators, piezīmjdators, kalendārs un GPS – tam ir arī jaudīga kamera. Tālāk esam aprakstījuši, kā fotografēt pārsteidzošos brīvdienu “Vasara 2019” fotoattēlus ar jūsu iPhone telefonu.

iPhone kameras pamatdati

Iebūvētā “iSight” iPhone 6s kamera izmanto fiksētu objektīvu, kas atbilst 30 mm SLR objektīvam ar 12 megapikseļu izšķirtspēju. iPhone 6s spēj fotografēt daudzos dažādos apgaismojuma apstākļos. Tam ir arī autofokuss, automātisks kontrasts skarbiem vai vājiem apgaismojumiem, kā arī noklusējuma režīms “burst režīms”, lai uzņemtu vairākus darbības kadrus.

Ar katru atjauninājumu iPhone kamera kļūst tuvāka perfektai – bet jūs varat to padarīt vēl labākus ar dažiem mūsu ieteiktiem trikiem.

Vasara 2019 – Live Fotogrāfijas

Live jeb dzīvās fotogrāfijas ir spēcīgs jauns līdzeklis, lai notvertu dzīves neparastos mirkļus, taču tie ļoti ātri piepilda telefona atmiņu, kas nozīmē, ka šī funkcija ir jāizmanto piesardzīgi un ar apdomu.

Kad ir aktivizēti tiešraides fotoattēli, tālrunis automātiski uzņem trīs sekundes audio un video (1,5 sekundes pirms un pēc aizvara nospiešanas), kas nozīmē, ka katrs fotoattēls ir arī trīs sekunžu video. Lai gan šī funkcija ir lieliska, tomēr atvaļinājuma laikā iesakām to neizmantot, jo katrs megabaits taču ir svarīgs.

Ja vieta ir ierobežota, izslēdziet Live Photos, pieskaroties dzeltenajam lokam kameras lietotnes augšpusē.

Vasara 2019 – Burst režīms

Gadījumā, ja jūs nezināt, iPhone kamerām vienmēr ir ieslēgts burst režīms. Nopietni. Nav iespējams to izslēgt.

Labā ziņa: jums nav jāmaina iestatījumi, lai jūsu meitas svarīgā soda metiena laikā uzņemtu daudz fotoattēlu. Vienkārši atveriet kameru un turiet bildēšanas pogu displejā tik daudz, cik vēlaties.

Sliktās ziņas: Jūs varat nonākt pie dažiem desmitiem fotogrāfiju (pludmales, restorāna un citām vietām), kas katra ir skaistas, bet aizņem ļoti daudz vietas jūsu telefonā.

Akumulatora taupīšanas padomi un uzglabāšanas risinājumi

Kas gan ir labākā kamera pasaulē, ja jums nav vietas, kur saglabāt attēlus, vai pietiekami daudz akumulatora jaudas, lai tos uzņemtu? Palieliniet uzglabāšanas un akumulatora darbības laiku ar šiem vienkāršajiem padomiem.

Ieslēdziet lidmašīnas režīmu, kad fotografējiet. Ja lidmašīnas režīms nav opcija, varat pārslēgties uz mazjaudas režīmu. Šādi tiek izslēgta e-pasta ielāde, samazināts ekrāna spilgtums, atcelti nevajadzīgi animēti foni un kustības grafikas, pazemināta CPU veiktspēja un tiek ātri bloķēts ekrāns.

Ja jums ir svarīgi, ka visas citas telefona funkcijas darbojas, pārbaudiet, kuras lietotnes jūsu iestatījumos patērē vislielāko akumulatora enerģiju, noklikšķinot uz akumulatora lietošanas, un dariet visu iespējamo, lai tās aizvērtu. Tīmekļa pārlūkprogrammas un Facebook ir klasiskas baterijas “ēdājas”. Jebkurš, kas pārsniedz GB, ko jūs neizmantosit atvaļinājumā, ir jāizdzēš.

Portatīvais lādētājs – var tikt iepriekš uzlādēts viesnīcas istabā un pietiks dienas braucieniem, lai tālrunis būtu pilnībā uzlādēts.