Rudens kā jau rudens vienmēr pienāk ātri! Tik tikko bija vasara un nu jau klāt septembra vidus. Lai gan baigi sūdzēties jau nevajadzētu, jo tiekam lutināti ar īsti dienvidnieciskiem laikapstākļiem. Ir piedzīvota necerēti gara vasara. Kā sākās pavasarī, tā var teikt, ka turpinās vēl tagad. Vēl jaunnedēļ tiek solīta gaisa temperatūra ap 27 grādiem. Ja vēl sanāk pēc tam aizdoties uz siltajām zemēm, tad tad vispār sanāk ļoti gara vasara. Mēs ceram, ka vasaras periodā tev sanāca uzņemt daudz tiešām skaistas un emocijām bagātas bildes. Tā kā vēl kāds pusmēnesis atlicis līdz zelta lapu mēnesim, mēs pastāstīsim, kā uzņemt labas bildes.

Rudens – ieteikumi skaistām bildēm

Rudens ir pats fotogēniskākais mēnesis. Tajā ir tik daudz krāsu un mistisko miglas mēnešu.

1.Atklāj savu apkārtni un atrodi labākos kokus

Koki ir viens no labākajiem objektiem, ko bildēt rudens periodā. Jo tā lapu krāsas maiņa ir tik bezgala skaista. Neviens mākslinieks nemācētu tās izkrāsot, kā to dara daba. Ķeriet kadrus ar sarkanām, dzeltenām un oranžām lapām. Labu bilžu uzņemšana ar kokiem prasa minimālu ieguldījum, bet pretī saņemsiet fantastisku skaistumu. Pamēģiniet atrast labākās lokācijas jūsu apvidū. Iesakām šo atrasto koku bildēt periodiski. Tad, kad lapas nupat sākušas krāsot, kad tās jau ir sakrāsojušās un tad, kad lapas jau ir teju nokritušas. Pamēģiniet atrast koku aleju, kas ir lielceļa malā. Uz ceļa uzzīmētās līnijas radīs dziļuma efektu.

2.Atrodi vientuļu koku

Rudens jau ir tāds mazliet vientuļš gadalaiks. Koks, kas viens pats atrodas ainavā un turklāt ir ar krāsainām lapām, jums sniegs patiešām iespaidīgu bildi. Viens pats koks noteikti izskatīsies iespaidīgāk kā vairāki koki. Pastaigas laikā turiet acis plaši atvērtas un nepalaidiet garām vientuļi augošus kokus. Nenožēlosiet!

3.Lapas pretī debesīm

Zilas debesis ir lielisks fons krāsainām lapām. Jebkuras krāsas un formas lapas lieliski izskatīsies, ja fotokameru pavērsīsiet pret debesīm. Daudz kas arī atkarīgs no debesīm. Ja tā būs gaiši zilas, tad bilde būs pozitīva un pat vasarīga. Ja debesis būs draudīgi zilas, tad bilde būs drūmākās noskaņās, bet arī skaista.

Esi pacietīgs, meklējot skaistākos rudens momentus! Noteikti nenožēlosi! Lai izdodas!