Svētki ir gandrīz klāt! Tāpēc ir pienācis laiks uzlabot savas Ziemassvētku fotografēšanas prasmes. Ziemas brīvdienas ir viens no radošākajiem laikiem gadā. Nav svarīgi, vai esat topošs ainavu fotogrāfs vai pieredzējis portretu mākslinieks. Kamēr jūs interesē fotogrāfija, jūs atradīsit kaut ko iedvesmojošu dokumentēšanai. Šeit ir dažas Ziemassvētku fotosesiju idejas, kas padarīs decembri neaizmirstamu jums un jūsu tuviniekiem. Aiziet, turpinājumā Ziemassvētku foto idejas.

Ziemassvētku foto

Ziemassvētku foto idejas

1.Pozētās fotogrāfijas

Nav svarīgi, vai jūs uzskatāt sevi par portretu fotogrāfu vai ne. Fotografējiet savus mīļos. Ģimenes Ziemassvētku fotogrāfijas nav tik saspringtas kā profesionālas. Jums nav jāuztraucas par neveiklību vai laika ierobežojumiem. Kad visi ir pārāk aizņemti, lai pozētu, uzņemiet vaļsirdīgas fotogrāfijas. Tādā veidā jūs varēsiet dokumentēt daudz sirsnīgu mirkļu. Jums būs arī labāk ātri pielāgoties dažādiem apgaismojumiem un kustībām.

2.Svētku pašportreti

Jūs fotografējat apkārtējo pasauli un citus cilvēkus. Tāpēc ir tikai godīgi uzņemt pāris svētku fotogrāfijas arī priekš sevis. Pašportrets ir pārsteidzošs veids, kā mazināt stresu un rast iedvesmu vienkāršībā. Lai uzņemtu interesantu attēlu, jums nav nepieciešams saģērbties kā Ziemassvētku vecītim vai salt brīvā dabā. Jūs varat valkāt savu iecienīto džemperi un pozēt blakus savai Ziemassvētku eglītei vai ģimenes loceklim.

3.Mājīgas telpas svētku atmosfērā

Portretu fotogrāfija nav vienīgais žanrs, kas jums jāpieņem svētku laikā. Varat fotografēt dažādas istabas, zeķes, maltītes un iesaiņotas dāvanas. Varat arī fotografēt dažādos dienas laikos. Kā izskatās viesistaba pirms visi ir izsaiņojuši dāvanas? Kāda ir atmosfēra, kad visi dienas beigās ir sanākuši noskatīties Ziemassvētku filmu?
Šīs detaļas, kurām tagad varētu nebūt tik liela nozīme, nākotnē sagādās smaidu jūsu sejā. Viss, kas jums jādara, ir tos saglabāt, izmantojot savus attēlus.

4.Ziemassvētku dīvainību bildes

Cilvēki no Ņujorkas (HONY) ir projekts, kura mērķis ir fotografēt visdažādākos svešiniekus un dokumentēt viņu stāstus. To izveidojis Brendons Stantons. Pateicoties viņam, fotogrāfi no visas pasaules ir apsvēruši iespēju uzsākt savus svešinieku projektus. Vai vēlaties izkļūt no savas komforta zonas un iepazīt jaunus cilvēkus? Jūs varat sākt līdzīgu projektu. Pārliecinieties, ka zināt, kā tuvoties svešiniekam, lai nenonāktu bīstamā situācijā.