Šis gads izvērties pavisam ne tāds, kādu bijām cerējuši. Daudziem bija ieplānoti viens vai vairāki ceļojumi. Iegādātas aviobiļetes, nopirktas ceļojumu paketes, rezervētas viesnīcas un galu galā ieplānoti atvaļinājumi. Tas visam punktu pielika jūs jau paši ziniet kas. Situācija Eiropā mainās gandrīz vai katru dienu. Ja šķiet, ka kāds galamērķis ir drošs, nopērkiet biļetes un beigās situācija strauji mainās un galamērķis vairs nav drošs. Latvija šobrīd ir viena no drošakajām vietām Eiropā, bet daudziem noteikti jau sāk gribēties kustēties ārpus Latvijas un iespējams arī Baltijas. Somija varētu būt viens labs variants.

Somija

Somija – ceļojums 2020

Kamēr Baltijas tā saucamais burbulis nav plīsis, varam ceļot pa Latviju un pieķert klāt arī Igauniju un Lietuvu. Lai gan brīžam šķiet, ka kaimiņvalstis ir izbraukātas krustu šķērsu, tomēr noteikti atradīsies jaunas vietas, ko apmeklēt. Tāpat kā Latvijā vienmēr var atklāt kaut ko jaunu. Turklāt šajā laikā neviens neguļ un attīstās, radot arvien jaunas un lieliskas vietas atpūtniekiem. Bet vienā brīdī var uznākt nepārvarama vēlme kaut kur doties un tad jāsāk domāt, kurš varētu būt labākais variants, izejot no tā, kuras valstis ir drošajā sarakstā.

Skaidrs gan arī tas, ka uz priekšu laicīgi 2020. gadā neko nevajag ieplānot. Situācija mainās dienām un jums var nākties pārcelt savu lidojumu un viesnīcu rezervācijas.

Šobrīd jau kādu laiku drošo valstu sarakstā turās Somija. Tā ir lieliska valsts dabas mīļotājiem un tiem, kas vēlās izsprukt no Baltijas burbuļa. Bet tāpat mēs ieteiktu aviobiļetes iegādāties gandrīz vai pašā pēdējā brīdī. Un ideālākais variants būtu braukt pašiem ar savu auto un tad no Tallinas celties pāri ar prāmi. Lai gan šeit arī nekad nevar neko zināt. Jo, piemēram, ja brauciet ar savu auto un Latvija paziņo, ka no Igaunijas iebraukušajiem, nepieciešama pašizolācija, tad var sanākt ne visai jauki momenti 14 dienu garumā.

Lai nu kā, Somija ir fantastiska valsts. Bagāta ar ezeriem, kalniem, klintīm un salām. Daudz lielisku vietu, kur atpūsties. Ja izvēlaties doties ar savu auto, tad iesakām padoties dziļāk Somijā un izvēlēties kempingu pie jūras vai ezera. Nenožēlosiet, skati būs fantastiski!