Vai jūs ar savu iPhone cenšaties uzņemt skaistus saullēkta un saulrieta attēlus? Tas varētu šķist izaicinoši. Bet, izmantojot dažus vienkāršus padomus, jūs varat izveidot satriecošus fotoattēlus ar skaistu zeltainu gaismu. Šajā rakstā dalīsimies ar saulrieta fotografēšanas padomiem, kā iemūžināt satriecošus saulrieta un saullēkta fotoattēlus ar savu iPhone.

Saulrieta fotografēšana ar iphone

Saulrieta fotografēšanas padomi

Esi gatavs skaistajai saullēkta un saulrieta zelta gaismai! Vai vēlaties ainavas fotoattēlos iemūžināt krāšņu zelta gaismu? Tad jums ir jābūt gatavam ar savu kameru, kad apgaismojums ir tieši piemērots.

Kad saule ir zemu, tā apgaismo ainu ar skaistām siltām krāsām. Tāpēc saullēktu un saulrietu sauc par “zelta stundām”. Bet gaisma mainās ļoti ātri, saulei lecot vai lecot. Tāpēc jums būs laikus jāatrodas savā atrašanās vietā, lai atrastu labu kompozīciju, pirms perfekts gaismas skats.

Man ļoti patīk fotografēt saullēkta laikā. Agri no rīta gaisma ir tik skaista.Es ieteiktu iziet ar savu iPhone 30 minūtes pirms saullēkta… tieši tad, kad debesis sāk izskatīties mazliet sārtas. Sāciet fotografēt tieši pirms saule palūkojas virs horizonta. Pēc tam turpiniet fotografēt, kad saule riet.

Izmantojiet visas ainas iespējas, izpētot dažādus leņķus un kompozīcijas. Un uzņemiet daudz fotoattēlu, lai iemūžinātu satriecošo krāsu diapazonu, kad saule paceļas virs horizonta.

Kad saule debesīs kļūst augstāka, gaisma kļūst spožāka un zelta krāsas sāk izbalēt. Ja atrodat dažus kokus, jūs joprojām varat iemūžināt brīnišķīgus pēdējos kadrus. Novietojiet sauli aiz koka un uztveriet gaismas starus, kas parādās caur zariem.

Ja jūs nevēlaties celties pirms saullēkta, neuztraucieties! Saulriets piedāvā vēl vienu iespēju uzņemt pārsteidzošu ainavas fotogrāfiju zelta stundās. Izejiet apmēram stundu pirms saulrieta un saulei rietot, iemūžiniet iespaidīgās krāsas. Jo tuvāk saule nonāk horizontam, jo dramatiskākas kļūst krāsas.

Ja atrodaties pludmalē vai plaši atvērtā ainavā, labākos rezultātus bieži jūs sasniegsiet, ja debesīs ir ļoti zema saule. Fotografējot mežā vai ap kokiem, tas var būt skaistāks, ja saule ir mazliet augstāka.

Neatkarīgi no tā, kur fotografējat, atcerieties uzņemt daudz fotoattēlu! Gaismas zelta stundās tik ātri mainās. Un jūs vēlaties iemūžināt visas šīs skaistās krāsas savos iPhone fotoattēlos.