Tuvojas Ziemassvētku laiks! Sarkanās gaismas jau rotā kokus, daudzās skaistākajās Eiropas pilsētās gaidāms sniegs. Ikviens Eiropas galamērķis ir ietērpts ar labākajiem rotājumiem. Ziemassvētku balles un Ziemassvētku lampiņas apgaismo romantiskos Eiropas Ziemassvētku tirdziņus. Ziemassvētku brīvdienu laikā Eiropā jūs atklāsiet labākos tirdziņus. Jums būs atmiņas visu mūžu un jūs atvedīsit mājās labākās tradicionālās svētku dāvanas. Atklājiet labākos Ziemassvētku galamērķus Eiropā un rezervējiet viesnīcu un lidojumu par vislabāko cenu. Mēs vēlam jums priecīgus svētkus un laimīgu Jauno gadu, lai kur jūs būtu!

Ziemassvētku galamērķi – Zagreba Horvātijā

Ziemassvētku zvanu skaņa, piparkūku, karstvīna un dažādu citu gardumu aromāts … Vienkārši aizmirsti visu un izbaudi visas šīs brīnišķīgās lietas! Adventa sezonā Zagreba piedāvā dažādus pasākumus, kas apmierinās pat visprasīgākos apmeklētājus. Horvātijas galvaspilsētas ielās jūs gaida daudz jautrības, lielisks ēdiens, unikāli pasākumi, māksla, kā arī īsta Ziemassvētku atmosfēra. Negaidiet svētku vecīti, kas sēž pie jūsu kamīna, atrodiet viņu pilsētā! Pirms došanās ceļā, noteikti nopulējiet zābakus, jo mums jums ir pieejams daudz patīkamu pārsteigumu, ieskaitot muzikālo programmu, kas liks jums dejot visas nakts garumā!

Vroclava Polijā

Vroclavas svētku tirdziņš tiek uzskatīts par vienu no labākajiem svētku tirdziņiem Polijā un par vienu no skaistākajiem Eiropā. Tas ir atvērts no novembra vidus līdz decembra beigām. Tirdziņi arodas ne tikai “Rynek Marquet Square”, bet arī “Place Solny”. Jums patiks amatniecības izstrādājumi, gastronomija no visas pasaules (Elzasas, Turcijas un Spānijas specialitātes, bet arī Polijas ēdieni.
Plac Solny parādīsies vairākas atrakcijas, tai skaitā trīs līmeņu pasaku māju ar novērošanas klāju un nelielu torni ar apgaismotu pulksteni. Šajā mājā jūs varat sasildīties kamīna mirdzumā, dzert karstos dzērienus un patīkami pavadīt laiku svētku pasaku telpā, apbrīnojot Ziemassvētku tirgus panorāmu no cita skatu punkta.

Prāga Čehijā

Svētku tirdziņi Vecpilsētas laukumā Prāgas centrā ir lielākais šāda veida projekts Čehijā. Pilsētas centrā atrodas tradicionāls Čehijas tirgus, kur desmitiem koka stendu tirgotāji piedāvā tipiskas svētku preces un tādas lietas kā tradicionālās čehu izpūstas stikla bumbiņas, izstrādājumus, kas izgatavoti no stikla pērlēm vai salmiem, ar rokām izšūtus galdautus, koka rotaļlietas, cepumu griezēji un daudzas citas lietas. Gan mazie, gan pieaugušie gardēži priecāsies, jo varēs nobaudīt tipisku karstvīnu, čehu Ziemassvētku cepumus, karsti grauzdētus kastaņus, piparkūku cepumus vai tipiskas čehu grilētas desas un šķībus ēdienus.
Šogad Prāgas apmeklētājiem ir pieejams daudz Adventa jaunumu. Šī gada tirgus galvenā vizuālā tēma ir Eņģeļu Ziemassvētki, kas Čehijas galvaspilsētas sirdī ienes spīdošu zelta eņģeļu un ķerubu motīvus, kas lidinās virs apmeklētāju galvām. Tirgu apmeklētāji redzēs eņģeļu motīvus uz svētku eglītes un daudzos oriģinālo rotājumu un rotājumu elementos. Zem 22 metru augstās, bagātīgi izrotātas eglītes būs liela Kristus dzimšanas ainava un neliels “piparkūku” ciemats, kur gan mazi, gan pieauguši cilvēki kā piemiņas lietu varēs nofotografēt oriģinālu.
Mēs domājam, ka katrs šis galamērķis būs lielisks, lai iegūtu fantastiskas bildes savās fotokamerās vai telefonā. Lai izdodas un skaistus svētkus!