Rudens 2019 patiešām ir ideālā sezona, lai apceļotu Eiropu. Galvenie Eiropas galamērķi tikko ir piedzīvojuši savu vasaras sezonu. Ielas ir klusākas, reālā dzīve atsākas skaistāko Eiropas galamērķu ielās. Rudens ir ideāls laiks, lai satiktos ar cilvēkiem un atklātu sev Eiropu no jauna.

Izvēlieties savu izvēli no labākajiem galamērķiem, kurus apmeklēt rudenī, un nosūtiet mums savus fotoattēlus.

Rudens 2019 galamērķi Eiropā

1. vieta rudens 2019 – Lugano Šveicē

Garšas un krāsu sacelšanās, kurā vienmēr valdzinoša ir vēlme svinēt rudens sezonas sākumu draugu kompānijā pie labas vīna glāzes un garšīgiem vietējiem gastronomijas produktiem.
Atgriežas tradicionālie Lugano rudens svētki, atdzīvinot vecā pilsētas centra ielas un laukumus. Trīs dienas oktobra pirmajā nedēļā apmeklētāji varēs atklāt vietējo virtuvi un izmēģināt izcilus Ticino vīnus dažādās grotās, kas izplatītas pa pilsētas ielām.
Neizpaliek arī rudens tirgus, kurā tiek pārdoti vietējie pārtikas produkti un rokdarbi. Svētku papildināšanai būs daudz muzikālu izklaides, ko piedāvā dažādas folkloras grupas. Visbeidzot, piedāvājumā būs arī bezmaksas ekskursija ar gidu, lai atklātu un apbrīnotu Lugano skaisto arhitektūru un ainavas.
Rezervē viesnīcu par vislabāko cenu Lugano un izbaudi savu uzturēšanos vienā no skaistākajām Šveices pilsētām.

Pula Horvātijā

Pula ir pierādījums tam, ka Horvātija vēl nav beigusi jūs pārsteigt. Jūs zināt Zagrebu, šo skaisto pilsētu, kas ir ideāli piemērota pārtraukumam Eiropā, bet ir arī ideāls Ziemassvētku galamērķis Eiropā. Jūs mīlat Zadaru un tās skaisto saulrietu vai Nin vienu no romantiskākajiem galamērķiem un Dubrovniku, kas iedvesmoja The Games of Thrones. Jums patiks arī Pula, bagāta ar vēsturi, īpaši ar tās romiešu amfiteātri, kas ir viens no vislabāk saglabātajiem Eiropā.
Pula ir arī ideāls mērķis tiem, kam patīk relaksējošas brīvdienas, saule, jūra.
Nāciet un izbaudiet lieliskās brīvdienas Pulā, rezervējot viesnīcu, villu, dzīvokli par vislabāko cenu un nāciet atpūsties pilsētā, kur tika izgudrota kaklasaite.

Gdaņska Polijā

Gdaņska ir ideāls rudens galamērķis Eiropā. Arvien vairāk ceļotāju pārsteidz šīs pilsētas skaistums. Nav tādas citas vietas kā Gdaņska, kas ir drosmes, svaiguma un brīvības pilsēta. Gdaņska ir plaukstošs kultūras, zinātnes, sporta un izklaides centrs. Atklājiet Gdaņsku rudenī, lai iegūtu neaizmirstamu pieredzi.
Rezervē viesnīcu Gdaņskā un izbaudi labākās aktivitātes Gdaņskā piecu zvaigžņu uzturēšanās laikā vienā no skaistākajām Polijas pilsētām.

Bordo Francijā

Ievēlēts par skaistāko galamērķi Eiropā, Bordo ir pilsēta, kas atstās jums gaumīgas, vizuālas un neaizmirstamas atmiņas. Šī pilsēta, kas tagad ir viena no ceļotāju iecienītākajām vietām autentiskuma meklējumos, piedāvās jums lielisku uzturēšanos, kur vēstures, gastronomijas, cilvēku siltuma, iedzīvotāju smaidu, kā arī Saint-Emilion vīna dārzu, Arkašonas pludmales, dēļ tu iemīli Akvitāniju. Tas ir viens no skaistākajiem Francijas reģioniem.
Bordo ir tradicionāls, mūsdienu, klasisks, pazemes un kosmopolītisks. Parīzi nav ko apskaust, un rudens ir ideāls gadalaiks šīs pilsētas un tās vīna dārzu iepazīšanai. Rezervē viesnīcu, viesu māju, dzīvokli, pili par labāko cenu Bordo, kā arī labākās aktivitātes un ekskursijas, piemēram, vakariņas Kruīzs vai vīna tūre.