Jaunā 2020. gada sagaidīšanas galamērķi

Ja Jaunā 2020. gada sagaidīšanu vēlies atzīmēt citur, nevis Latvijā, tad mūsu ieteikumi tev noderēs. Kur doties Eiropā, lai sagaidītu grandiozu žurkas gadu.

Jaunā 2020. gada sagaidīšana – Londona

Jaungada vakara pavadīšanai Londonā tiešām nav jābūt tik dārgai, kā jūs domājat. Ja esat Jaungada vakarā galvaspilsētā, tad nevarat palaist garām visievērojamāko uguņošanas ierīču demonstrēšanu valstī, kas iededz debesis. Eksplodēt tieši virs Londonas acs un mirdz pa pilsētas izcilo panorāmu. Ja jūs nevēlaties iekļūt pūļos (vai maksāt par biļeti), kāpēc gan nedoties uz Primrose kalnu un skatīties uguņošanu no turienes?
Noslēdziet nakti Belushi bārā ar dzērieniem, kas ne tikai garšos garšīgi, bet arī neradīs tukšumu makā. Belušos līdz agrajām rīta stundām notiks episka Jaungada vakara ballīte, kas vienos ārzemniekus, studentus un vietējos iedzīvotājus.

Berlīne

Berlīnes slavenie Brandenburgas vārti atkal būs Jaunā gada svinību galvenā vieta. Milzīgais atklātais laukums aiz šī milzīgā tūristu piesaistes objekta nodrošinās gardēžus un ballīšu apmeklētājus, un dzīvās aktivitātes to padarīs par nakti, ko atcerēties. Pusnakts debesīs iekrāsos uguņošanu, lai visi laimīgie Jauno gadu sagaidītu ar krāsu sprādzienu. Tā būtībā ir milzīga brīvdabas ielas ballīte. Cīņa ar pūļiem par vietu ir tā vērta, ja ieeja ir brīva, taču jūs pat varētu apmeklēt pēcpusdienu pirms Jaunā gada vakara, jo daži no aktieriem praktizēs savu uzstāšanos no pulksten 2 līdz 18, un tas nozīmē izvairīties no cilvēku masām.
Kad esat pārņēmis dažus vārtus ne tik cienīgus uguņošanas attēlus, dodieties uz pasaulslaveno naktsklubu Tresor, lai sāktu 2020. gadu ar kādu tehno mūziku, vai arī dodieties uz Belushi, lai baudītu lētāku un jautrāku nakti. Tas ir 35 minūšu gājiens.

Parīze

Esiet NYE akcijas centrā Parīzes “Champs-Elysees” slavenajā ielas ballītē un oficiālajā Jaungada vakara atskaitē. Paņemiet labu vietu, lai no tālienes skatītos Eifeļa torni, jo tas dejo 2020. gadā ar mirdzošām gaismām. Jūs jutīsities kā romantiskākais ceļotājs visā zemē. Elizejas laukos alkohols nav atļauts, tāpēc nekļūdieties, atvedot savējos, jo pretī saņemat naudas sodu. Tomēr bāros un klubos, kas savieno avēniju, jūs varat atrast daudz alkohola un stundu ilgu mūzikas pavadījumu. Varētu secināt, ka jūs tērēsit nedaudz vairāk, jo šī galu galā ir astotā apmešanās vieta, tomēr dzērieni noteikti jūs ievedīs burvīgā noskaņojumā, kad nakts galu galā tuvosies beigām. La Cordonnerie ir lētāka iespēja, tomēr, lai tur nokļūtu, jābrauc nedaudz ilgāk no Elizejas laukiem, nekā jūs varētu vēlēties pēc pusnakts. Vai vēlaties uzzināt labākos naktsklubus?
Skaidra lieta, ka ceļošana nav nekāds lētais prieks. Tāpēc iesakām ielūkoties rakstā (šeit) par naudas taupišanu ceļojot.