Vai vēlies arī ziemas periodā uzņemt daudz skaistu foto? Noteikti, ka jā. Aukstais un sniegotais laiks ir fantastisks brīdis, lai tiktu pie labām bildēm. Bet tajā pašā laikā diezgan izaicinošs. Jo telefona baterija ātrāk izlādējas un salst rokas. Turpinājumā atklāsim trikus, kā tikt pie izcilām ziemas fotogrāfijām.

Ziemas periodā, kā tikt pie labām bildēm

Turēt telefonu pareizā temperatūrā

Iespējams jau esi pamanījis, ka iphone telefons un aukstums nav īsti labi sabiedrotie. Aukstajā laikā telefons daudz ātrāk izlādējas. Tāpēc liec aiz auss, ka to jātur siltā kabatā. Ja iespējams, ietin to siltā audumā. Ņem to ārā no kabatas tikai tad, kad esi gatavs tiešām bildēt. Tad, kad tiešām esi atradis skaistu ziemas skatu vai ainavu. Otrs punkts ir nepieļaut kondensātu uz kameras stikla. Tas notiek tad, kad ieej siltā istabā vai telefonu turi pārāk tuvu ķermenim.

Dodies ārā, kad snieg

Kad ir lielisks laiks, lai uzņemtu skaistas bildes? Protams tad, kad sāk snigt. Tad ir īsta ziemas pasaka. Dodoties ārā tad, kad snieg, nozīmē, ka neviens sniegu vēl nav sabojājis. Tas nav kļuvis netīrs un ir pavisam balts. Neviens vēl nav izbojājis ziemas pasaku. Bildējiet neviena cilvēka neskartu taku vai lauku. Un vēl – tā ir iespēja bildēt sniegpārsliņas. Tās rada tādu īpaši maģisku noskaņu. Ja vēl fonā Ziemassvētku lampiņas, tad pavisam skaisti. Vienīgais iesakām uzņemt vairākas bildes pēc kārtas. Jo var gadīties, ka kāda lielāka sniegpārsla var trāpīties tieši pretī kamerai.

Bildē saules laikā

Atmaksājas arī bildēt tad, kad debesis ir debeszilas un saule spoža. Debeszilās debesis lieliski kontrastē ar balto sniegu. Tas kopā veido lieliskas bildes. Vēl iesakām pamēģināt bildēt pretī saulei, lai noķertu saules starus sniegā. Kopā ar zilajām debesīm un balto sniegu izdosies labas bildes uzņemt.

Sniegotie koki

Sniegotie koki ir skaisti un eleganti. Tos var bildēt bez apstājas. Var teikt, ka sniegotie koki kļūst kā sniega spoki. Būtībā jau koki, kad tiem nokrīt lapas, kļūst pavisam garlaicīgi, līdz brīdim, kad tie apsnieg. Tāpēc jāķer mirklis.