Esiet sveicināti, mūsu lasītāji! Tiekamies jau pēdējā marta nedēļā. Pavisam drīz būs klāt aprīlis. Iepriekšējā reizē apskatījām lieliskus un samērā tuvus galamērķus Lieldienu brīvdienām. Bet šajā reizē aplūkosim maija brīvdienu ieteikumus. Stāstīsim par galamērķiem, kur doties īsajās 3 dienu maija brīvdienās. Viens no tiem būs Oslo. Protams, visos šajos galamērķos tu varēsi ķert lieliskas fotogrāfijas. Lai izdodas!

Oslo un citi galamērķi maija brīvdienām

Oslo

Mūsuprāt, Oslo ir nepelnīti aizmirsts galamērķis. Iespējams, tam ir loģisks izskaidrojums, jo Norvēģija ir dārga valsts. Bet maija īsajās brīvdienās iespējams, ka varēsiet turp atļauties aizlidot. Varat ietaupīt uz lidojumu, jo tas ir samērā lēts. Tiesa gan nakšņošana nav lēta, bet tiek piedāvātas arī hosteļa iespējas. Domājam, jo vairāk brauksiet, jo būs lētāka izmitināšana. Pilsēta ir skaista un mūsdienīga, tā kā noteikti nenožēlosiet.

Stokholma

Vēl viena skaista Skandināvijas pilsēta ir Stokholma. Maija trīs brīvdienas būs tieši piemērotas, lai dotos kruīza izbraucienā. Vakarpusē izbrauksiet, no rīta būsiet Stokholmā. Pa dienu varēsiet veltīt laiku pastaigai pa pilsētu vai muzejiem. Starp citu, muzeji Stokholmā ir ļoti mūsdienīgi un interesanti. Bet vēlā pēcpusdienā kuģis atiet atpakaļ uz Rīgu. Kruīzs ir ideāls veids Stokholmas apskatei, jo šī pilsēta arī ir dārga. Tā kā nakšņojat uz kuģa, lieka nauda nebūs jātērē. Ja vēl Stokholmā netērējat naudu ēšanai, tad vispār brauciens var sanākt pa lēto. Vienīgi jārēķinās, ka sabiedriskais transports Stokholmā ir dārgs. Bet no ostas nav ļoti tālu līdz pilsētas centram.

Viļņa vai Tallina

Nedrīkst aizmirst par tuvējiem kaimiņiem. Arī tur ir, ko darīt. Īpaši, ja kādu laiku šajās pilsētās nav būts. Abas pilsētas ir fantastiski skaistas un modernas. Mums pat šķiet, ka Rīga nav tik moderna kā Viļņa un Tallina. Divu vai trīs dienu izbrauciens uz kādu no šīm pilsētām pavērs citu skatījumu un būs sajūta, ka esat bijis ārzemēs. Un tās taču ir ārzemes.

Lai izdodas skaistas brīvdienas un tikpat skaistas fotogrāfijas!