Vasara rit pilnā sparā un klāt jau ir pats jūlija, tātad vasaras vidus! Iespējams, ka jau esi devies savā ikgadējā vasaras atvaļinājumā un ceļojumā. Ja vasaras atvaļinājums ir vēl tikai priekšā, tad mūsu bloga raksta turpinājums ir tieši tev. Turpinājumā 10 lieliskas idejas un padomi, lai tavas bildes, kas uzņemtas ar telefonu, būtu patiešām lieliskas. Aiziet!

10 idejas lieliskām vasaras bildēm

Atrast labu pozīciju un labus kadrus lieliskām bildēm ir patiešām talants. Bet izmantot tava telefona sniegtās iespējas ir pavisam cita lieta.

360 grādu foto

Telefons sniedz patiešām lieliskas iespējas. Mūsdienu tehnoloģijas ir aizgājušas tik tālu, ka ir iespēja uzņemt pat 360 grādu foto. Turklāt vairs nav vajadzīgs milzu ieguldījums vai īpaši piemērota kamera. Šis ir lielisks veids, kā iemūžināt un citiem parādīt konkrētās vietas skaistumu.

Panorāmas veida bildes

Arī Panorāmas veida bildes ir labs veids, kā parādīt vietas plašumu. Citreiz ainava ir tik plaša un dažāda, ka parastā bildēm horizontālā vai vertikālā nav iespējams visu ietvert. Viss ir pavisam vienkārši! Izvēlies savā iPhone režīmu panorāma, turi telefonu ar abām rokām, turi foto pogu un telefonu virzi lēnām un bez raustīšanās.

Piešķir debesīm drāmu

Mākoņi ir fotogrāfu draugi. Mākoņi bildēm un arī video piešķir īpašu noskaņu un kontrastus. Turklāt jums nav jāgaida līdz negaisam, lai uzņemtu lieliskas bildes. Izcelt bildēs mākoņus palīdzēs īpašie filtri.

Viens pret vienu ar dzīvo dabu

Ja esat dabas mīļotājs, tad jums noteikti patiks fotografēt dzīvo dabu. Varam derēt, ka tavā ceļā būs daudz dzīvo radību – sākot no kaķiem un suņiem, kas īpaši bieži redzami dienvidu zemēs un beidzot ar pavisam ekstrēmiem un bīstamiem radījumiem, piemēram, aligatoriem vai čūskām.

Izmanto labāko gaismu

Laba gaisma ir labākais fotogrāfa draugs. Ja bildēsi labā gaismā un ne pret pašu sauli, tad varam droši teikt, ka fotogrāfijas būs izdevušās. Ja plāno bildēt cilvēkus, tad pacenties, lai bildēšanās process notiktu dienas vidū, kad saule ir augstu, augstu gaisā. Labi laiki ir arī agri rīti un laiks pirms paša saulrieta. Ja esi par slinku, lai prātotu, kad tad ir labākais fotografēšanas laiks, tad ir atrisinājums. Ir radīta īpaša aplikācija, kas tev atgādinās un parādīs labākos laikus.